Yan Oda Şelale Kimdir? Derya Pınar Ak Nereli ve Kaç Yaşında?

Dizi Haberleri

Yan Oda dizisi Şelale kimdir? Yan Oda Şelale gerçek adı ne? Derya Pınar Ak kimdir ve nereli? Derya Pınar Ak kaç yaşında? Yan Oda Şelale resimleri.

Yan oda şelale resimleri

Yan Oda dizisi Şelale ( Derya Pınar Ak ), eskiden ünlü olan bir program sunucusunun kızıdır. Sevgi Ersoy’un kızı olan Şelale ailesi ile sakin bir hayat yaşarken birden hayatlarına giren zengin ve soylu bir ailenin içerisinde bulur kendisini. Yan Oda dizisinde Taylan ile beraber rol alan Şelale dizide üvey kardeş olarak karşımıza çıkıyor. Şelale’nin annesi Sevgi Ersoy Taylan’ın babası ünlü iş adamı Fikret Alabey ile evlilik yoluna girer ve Şelale ailesi ile birlikte Taylan’ın babasının evine taşınırlar. Şelale ve Taylan Yan Oda dizisinde yan yana odalarda yaşamaya başlar ve aralarında geçecek olan gizli bir aşkı bizlere gösterecektir.

Yan Oda dizisindeki Şelale’nin gerçek adı Derya Pınar Ak 7 Ağustos 2003 İstanbul doğumlu olup 21 yaşındadır. Dizi ve film hayatına 2018 yılında Cadı Üçlemesi 13+ adlı projede yer alarak başlayan genç yıldız kariyerini hızlı bir şekilde tırmanmış ve son olarak Yan Oda dizisinde rol almıştır. 2020 yılında Hükümsüz isimli dizide İnci Sefer rolüyle yer alan Derya Pınar Ak, 2021’de ise Uzak Şehrin Masalı adlı dizide Nisa Tekçe rolünü oynamıştır. Dizi kariyeri hızlı bir şekilde ilerlerken 2022 yılında Sevmek Zamanı adlı dizide Çiğdem karakterine hayat veren Ak, dijital platform dizisi Prens’te (2021-2022) Prenses Hasharia rolü ile ekranlara gelmiş ve başarılı performanslar sergilemiştir. Son olarak 2023’te ise Adım Farah adlı dizide Gönül Koşaner karakterini canlandıran Derya Pınar Ak dizi hayatına şu anda Yan Oda dizisi ile devam etmektedir. Sinema hayatında ise son olarak 3391 Kilometre filmi ile sinema severlerin karşısına çıkmış ve bu film ile ciddi bir başarı elde etmiştir.

Yan Oda 1. Bölüm Fragmanı

Yan Oda Şelale resimlerini sizler için toparladık. Şelale ( Derya Pınar Ak ) fotoğrafları.

1 thought on “Yan Oda Şelale Kimdir? Derya Pınar Ak Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir