Batuhan Karacakaya Survivor All Star 2024

Genel Programlar Televizyon

Survivor All Star 2024‘te artık Batuhan Karacakaya rüzgarı da esecek! Turabi gittikten sonra reytinglerde biraz gerileme yaşayan Acun Ilıcalı son koz olarak Survivor All Star’a Batuhan Karacakaya’yı dahil etti!

Survivor All Star‘a daha önce katılan Batuhan Karacakaya bugün dahil olduğu 2024 all stara bomba gibi bir giriş yaptı! Katıldığı Survivor yarışmalarında hem performans hemde gergin tavırlarıyla gündeme gelen Batuhan Karacakaya Survivor All Star 2024 e de süper bir giriş yaptı ilk konseyde ortam gerildi! Daha önceki yarışmalarda Yiğit Poyraz ile sık sık atışan Batuhan 2024 All Starda da ilk girişinde bir gerginlik yaşandı! İşte Survivor da yaşanan o gerginlikler!

Mavi takıma dahil olan Batuhan Karacakaya hızlı bir başlangıç yaparak hemen yarış kazanmaya başladı bile. Takımına fazlasıyla güç katacağını dile getiren Batuhan, Yiğit Poyrazla ne kadar atışsakta ödülleri ve dokunulmazlık oyunlarını kazanacaklarını belirtip kırmızı takıma resmen güç gösterisi yaptı.

Daha önce Youtube’ta bir kanalda Survivor ve Acun Ilıcalı hakkında bazı konuşmalar yapan Batuhan Karacakaya buna pişman olmuş gibi duruyor. Programda Acun Ilıcalının parasını verip yarışmacılara herşeyi yaptırabileceğini sandığını dile getiren Batuhan sözlerinin arkasında duramadı ve Survivor All Star 2024’e dahil oldu. İşte o konuşmalardan bir kesit!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir